Jesień w Laytown.

Zmogę to. Przesilenie jesienne jest trudne dla nas obojga – po chorobie nastrój nie chce pójść w górę, a praca głównie męczy i się naprasza. Ale zmogę to. Słońce kiedyś wyjdzie. W sypialni bardzo dobry człowiek śpi po swojej stronie łóżka zmęczony krótkim „na zewnątrz”. Wybyłam z nim dzisiaj, żeby przebadać wzrok (za tydzień będę miała nowe okulary), potem ubzdurałam sobie spacer, ale sam widzisz … zimno. Kot przesiaduje w domu całe dnie, a ja zaraz wskakuję pod kołdrę, żeby się przytulić do ciepłych pleców Kraciastego. Drzemka przed snem. Niewiele jest lepszych rzeczy jesienią. Spotkamy się w listopadzie.

29 comments

  • Kot Ryszard zamienił się na Halloween w kota domowego. Widać, że niepokoją go sztuczne ognie … dziwne, bo w zeszłym roku tyle tego nie było. W Irlandii do niedawna huk źle się kojarzył.

   Polubione przez 1 osoba

  • Osobiście stan permanentny polecam. Ale na stałe byliśmy jeszcze przed ślubem, dość szybko zdecydowałam się na przeprowadzkę, aby zacząć test ostateczny i decydujący 😉

   Polubienie

 1. Dziwi mnie to, że u Ciebie jesień i pochmurne dni nie przygnębiają, a raczej zachęcają do pokochania tego pejzażu. Pięknie i klimatycznie na Twoim blogu.
  Serdeczności zasyłam

  Polubione przez 1 osoba

  • Tutaj często jest szaro i mgła, czasami pasma mgły morskiej wchodza w ląd jak dzisiaj, no i cóż … nic się nie poradzi. A przygnębiać się tak ciągle nie ma sensu … kawa, seans filmowy, albo przejażdżka nad morzem – takie mam lekarstwa na spleen 😉

   Polubienie

 2. U mnie też nastroje jesienne, takie podkocykowe. Deszczowo prawie codziennie za oknem.
  Ale może to i dobrze, bo zaczęłam wreszcie po długim i gorącym lecie zabierać się za porządkowanie domostwa. 🙂

  Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s