Kontakt

Dzień dobry w moim miejscu,

plan na tę chwilę jest taki, że popiszę o tym co odwiedzam, czego słucham, o rozmowach i słowach, które siedzą mi w głowie … może być trochę historii i krów, bo to lubię. Nie obiecuję, że będę regularna, za to z pewnością Cię odwiedzę, jeśli zostawisz po sobie ślad. Po co i dlaczego? Życie tak szybko mija … gdy się czegoś nie zapisze, jeśli się coś zniknie, świat idzie dalej bez tej pamięci. A ja nie chcę, żeby szedł bez pamięci o psie o imieniu Wacia. W zamyśle ma tu być ładnie, ale brzydko też może być. Ogólnie rzecz biorąc jestem miła, wywalam z bloga za szerzenie pseudonauki i rasizm, nawet, gdy jesteś w ciąży 😉

Moje miejsca: * Świechna na blogspocie. * Związek niesakramentalny – blog współgadany. Zapraszam  tu szczególnie, ciekawa jestem Twojej opinii.

Najprostszy sposób na kontakt ze mną, to komentarz w którymś z tych miejsc. Zazwyczaj odpowiadam, jeśli tego nie robię, tzn. że nie wiem, co powiedzieć. Zatkauo kakauo. To może być dobry znak, albo zły, to zależy jak na to spojrzeć 😉 Sprzedawców obwoźnych nie przyjmuję, chyba, że sprzedajecie Państwo butelki błyskawicy, pióro zrobione do hełmu Dziewicy Orleańskiej tylko raz używane albo małe, zielone puzderko (może być bez laudanum) … 

Miło mi czasami,
Świechna (bywa, że mylę ze Świetna lub Święta)

PS. Napisy wspomagające są na blogu w języku niemieckim, ponieważ się go uczę, a jako osoba leniwa potrzebuję bezustannej i konsekwentnej motywacji. Liczę na wyrozumiałość.

Werbeanzeigen

4 Gedanken zu „Kontakt

 1. Basia

  Dobry wieczorek 🙂
  Zapisalam sobie kiedys w pamieci, zeby odwiedzic twoj blog i … zapomnialam 😦
  Ale teraz wlaze, z kopytami (wytarlam na wycieraczce), przeczytalam jeden kawalek, drugi, i…. zaczytalam sie… Ciekawe rzeczy piszesz, takze w Zwiazku niesakramentalnym. Pewnie rozciagne to czytanie w czasie, bo mi go jakby bardzo brakuje (nie wiem czemu, chyba za dlugo spie).
  W kazdym razie bede wracac 🙂
  No to pa!

  Gefällt 1 Person

  Antwort
  1. świechna Autor

   Bardzo dobrze prawisz, a jeśli do tego kopyta czyste (czystość jest moim priorytetem 😀 ) pozostaje otworzyć mi szeroko ramiona i uścisnąć. Czas to faktycznie deficytowy towar, nadal próbuję sobie wytłumaczyć, żebym go nie marnowała, gdy jest … głupia.
   No to do przeczytania 🙂

   Gefällt mir

   Antwort

Kommentar verfassen

Trage deine Daten unten ein oder klicke ein Icon um dich einzuloggen:

WordPress.com-Logo

Du kommentierst mit Deinem WordPress.com-Konto. Abmelden /  Ändern )

Google Foto

Du kommentierst mit Deinem Google-Konto. Abmelden /  Ändern )

Twitter-Bild

Du kommentierst mit Deinem Twitter-Konto. Abmelden /  Ändern )

Facebook-Foto

Du kommentierst mit Deinem Facebook-Konto. Abmelden /  Ändern )

Verbinde mit %s