Kontakt

Dzień dobry w moim miejscu,

plan na tę chwilę jest taki, że popiszę o tym co odwiedzam, czego słucham i co czytam, o rozmowach i słowach, które siedzą mi w głowie … Nie obiecuję, że będę regularna, za to z pewnością Cię odwiedzę, jeśli zostawisz po sobie ślad. Po co pisać? Bo życie tak szybko mija … gdy się czegoś nie zapisze, jeśli się coś zniknie, świat idzie dalej bez tej pamięci. A ja nie chcę, żeby szedł bez pamięci o psie o imieniu Wacia. Mam nadzieję, że będzie ładnie, ale brzydko też może być.

Moje miejsca:

Najprostszy sposób na kontakt ze mną, to komentarz w którymś z tych miejsc. Zazwyczaj odpowiadam, jeśli tego nie robię, tzn. że nie wiem, co powiedzieć. Zatkauo kakauo. To może być dobry znak, albo zły, to zależy jak na to patrzeć 😉

Sprzedawców obwoźnych nie przyjmuję, chyba, że sprzedajecie Państwo butelki błyskawicy, pióro zrobione do hełmu Dziewicy Orleańskiej tylko raz używane albo małe, zielone puzderko (może być bez laudanum) … 

Miło mi czasami,
Świechna (bywa, że mylę ze Świetna lub Święta)

Werbeanzeigen

4 Kommentare zu „Kontakt“

 1. Dobry wieczorek 🙂
  Zapisalam sobie kiedys w pamieci, zeby odwiedzic twoj blog i … zapomnialam 😦
  Ale teraz wlaze, z kopytami (wytarlam na wycieraczce), przeczytalam jeden kawalek, drugi, i…. zaczytalam sie… Ciekawe rzeczy piszesz, takze w Zwiazku niesakramentalnym. Pewnie rozciagne to czytanie w czasie, bo mi go jakby bardzo brakuje (nie wiem czemu, chyba za dlugo spie).
  W kazdym razie bede wracac 🙂
  No to pa!

  Gefällt 1 Person

  1. Bardzo dobrze prawisz, a jeśli do tego kopyta czyste (czystość jest moim priorytetem 😀 ) pozostaje otworzyć mi szeroko ramiona i uścisnąć. Czas to faktycznie deficytowy towar, nadal próbuję sobie wytłumaczyć, żebym go nie marnowała, gdy jest … głupia.
   No to do przeczytania 🙂

   Gefällt mir

Kommentar verfassen

Trage deine Daten unten ein oder klicke ein Icon um dich einzuloggen:

WordPress.com-Logo

Du kommentierst mit Deinem WordPress.com-Konto. Abmelden /  Ändern )

Google+ Foto

Du kommentierst mit Deinem Google+-Konto. Abmelden /  Ändern )

Twitter-Bild

Du kommentierst mit Deinem Twitter-Konto. Abmelden /  Ändern )

Facebook-Foto

Du kommentierst mit Deinem Facebook-Konto. Abmelden /  Ändern )

Verbinde mit %s